CATERING

Jesteśmy obecni na rynku usług gastronomicznych
i cateringowych od ponad 10 lat.

Naszą specjalnością jest obsługa cateringowa w Warszawie i okolicach, która obejmuje catering na spotkania firmowe, szkolenia, konferencje, bankiety, bale oraz uroczystości rodzinne (catering na komunie, święta, rocznice ślubu itp). Dzięki profesjonalnej obsłudze i indywidualnemu podejściu do każdego Klienta, w swoim dorobku mamy organizację wielu prestiżowych przyjęć dla firm polskich, zagranicznych jak i instytucji samorządowych.

Gwarantujemy wysoki, potwierdzony licznymi referencjami, poziom świadczonych usług cateringowych, który – mamy nadzieję przyczyni się do nawiązania trwałej współpracy między naszymi firmami. Nasze atuty to miła
i profesjonalna obsługa, doświadczenie oraz wyjątkowy smak i wysoka jakość serwowanych posiłków.

Zorganizujemy dla Państwa każdy rodzaj przyjęcia i uroczystości na terenie całej Polski. Na Państwa życzenie przygotujemy indywidualną ofertę uwzględniającą Państwa sugestie i oczekiwania.

Zapraszamy do współpracy. Zadzwoń +48 501 680 804, a doradzimy bezpłatnie i niezobowiązująco przygotujemy propozycję menu.

WIGILIE

Dowiedz się więcej

TRADYCYJNIE W CZASIE ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA PRZY WSPÓLNYM STOLE ZASIADAMY ZARÓWNO W GRONIE RODZINNYM JAK I W GRONIE WSPÓŁPRACOWNIKÓW.

Nasz catering wigilijny obejmuje zarówno Wigilie rodzinne jak i Wigilie firmowe. Bez względu na to gdzie organizujemy spotkanie świąteczne, dajemy Państwu gwarancję wyjątkowej atmosfery, którą podkreślą tradycyjne wigilijne potrawy.

Nasz doświadczony zespół uwzględni wszelkie życzenia i sugestie związane z menu, a profesjonalna i miła obsługa zadba o każdy szczegół na miejscu spotkania.

Pobierz Menu Wigilijne 1
Pobierz Menu Wigilijne 2

Pobierz Menu Wigilijne 3
Pobierz Menu Wigilijne 4

KOMUNIE I CHRZCINY

Dowiedz się więcej

KOMUNIA I CHRZCINY TO JEDNE Z WAŻNIEJSZYCH UROCZYSTOŚCI W ŻYCIU DZIECKA I RODZINY.

Wiemy, że w tym dniu niezmiernie ważny jest każdy szczegół tej uroczystości. Aby nic nie zakłóciło atmosfery tego podniosłego dnia zorganizujemy dla Państwa catering komunijny oraz catering na chrzciny wraz z dowozem oraz pełną obsługą kelnerską.

Menu ustalamy indywidualnie zgodnie z preferencjami kulinarnymi gości.

PRZYJĘCIA WESELNE

Dowiedz się więcej

TO WYJĄTKOWA PRZYJEMNOŚĆ WSPIERAĆ W NAJSZCZĘŚLIWSZYCH CHWILACH MŁODĄ PARĘ.
DO KAŻDEGO PRZYJĘCIA WESELNEGO PODCHODZIMY Z OGROMNĄ DBAŁOŚCIĄ O KAŻDY DETAL.

Służymy Państwu naszą wiedzą i doświadczeniem. Każde przyjęcie weselne jest inne, wyjątkowe, dlatego za każdym razem menu jest dobierane indywidualnie tak, aby w pełni pasowało do charakteru uroczystości.

Każda sugestia Młodej Pary jest dla nas istotna. Wspólnie z Wami wybierzemy również weselny tort, dobierzemy odpowiednie wina i alkohole. Zadbamy o odpowiednią dekorację stołów.

Chcemy, aby ten najszczęśliwszy dzień w Waszym życiu był zarazem jednym z najsmaczniejszych.

URODZINY

Dowiedz się więcej

IMPREZY URODZINOWE, ZARÓWNO TE HUCZNE JAK I KAMERALNE, POWINNY BYĆ OKAZJĄ DO MIŁYCH SPOTKAŃ W GRONIE RODZINY I PRZYJACIÓŁ.

Dzięki naszej usłudze catering na urodziny, uwolnimy Państwa od niepotrzebnych zmartwień i stresu związanego z organizacją tej uroczystości.

Dzięki indywidualnemu podejściu do charakteru imprezy oraz smacznym i wykwintnym posiłkom, po zakończonym przyjęciu urodzinowym pozostaną Państwu jedynie miłe wspomnienia.

WIELKANOC

Dowiedz się więcej

WIELKANOCNE ŚNIADANIE, ŚWIĄTECZNE PRZYJĘCIE CZY FIRMOWE SPOTKANIE PRZY JAJECZKU?

Catering wielkanocny oferujemy zarówno Klientom indywidualnym, jak i firmom i instytucjom.

Specjalnie skomponowane świąteczne menu oraz najwyższa jakość usług sprawi, że świąteczne spotkania upłyną Państwu w miłej i smacznej atmosferze.

SPOTKANIA FIRMOWE

Dowiedz się więcej

KAŻDA FIRMA POSIADA WŁASNĄ SPECYFIKĘ DZIAŁALNOŚCI, WYJĄTKOWYCH PRACOWNIKÓW
I PARTNERÓW BIZNESOWYCH.

Każde spotkanie firmowe ma odrębny charakter ze względu na okazję, zaproszonych gości oraz miejsce, w którym się odbywa. Nasze wieloletnie doświadczenie na rynku usług cateringowych pozwoliło nam z sukcesem zorganizować niejedną imprezę firmową. Zawsze z największą uwagą pochylamy się nad życzeniami organizatorów, aby sprostać najoryginalniejszym pomysłom.

Nasze menu dostosujemy do indywidualnych potrzeb oraz charakteru imprezy. Oferujemy: firmowe jubileusze, spotkania dla Klientów, pikniki firmowe, imprezy promocyjne, premiery produktów.

Udana impreza firmowa to zadowoleni Klienci i nasza satysfakcja oraz sukces.

KONFERENCJE

Dowiedz się więcej

ORGANIZUJĄC CATERING NA KONFERENCJĘ
LUB SZKOLENIA
ZAWSZE BIERZEMY POD UWAGĘ HARMONOGRAM WYDARZENIA.

Dbamy, aby uczestnicy mieli czas na odprężenie i wymianę poglądów przy filiżance kawy lub herbaty. Nasze sycące lunche pozwolą Gościom zregenerować siły na dalszy ciąg spotkania, a wykwintna kolacja nada wydarzeniu odpowiedniej rangi.

Ze względu na charakter, którym odznaczają się takie zjazdy oraz indywidualne preferencje kulinarne Gości, zawsze oferujemy zróżnicowane i bogate menu dopasowane do potrzeb nawet najbardziej wymagających osób.

Profesjonalny Catering
Niezły Bigos